Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

KRISTEN NUK E PELQEN FAMEN!

Shko poshtė

KRISTEN NUK E PELQEN FAMEN! Empty KRISTEN NUK E PELQEN FAMEN!

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:20 am

KRISTEN NUK E PELQEN FAMEN! Kristen%20stewart
KRISTEN NUK E PELQEN FAMEN!
Edhe pse ėshtė popullarizuar falė hit filmit tė saj "Twilight", Kristen Stewart nuk e krahason vetėn me aktoret e tjera tė famshme, sikur Angelina Jolie. "Unė nuk dua tė jem njė yll filmi si Angelina Jolie", ka thėnė aktorja nė fjalė pėr revistėn US Weekly. Aktorja e filmit "Twilight", film ky i cili vitin e kaluar nė botė ka fituar rreth $ 400 milion, thotė se vėmendja e mediave nuk i pėlqen fare. "Asgjė qė ėshtė e lidhur me famėn nuk mė pėlqen. Unė jam njė aktore. Ēuditėm qė njerėz opsesionohėn," ka thėnė 19-vjeēarja Kristen Stewart. Njėra nga temat mė tė shpeshta nė media ėshtė lidhja e saj me aktorin Robert Patinson. Kohėt e fundit, pėrkundėr spekulimeve tė vazhdueshme, Patinson ka deklaruar se ai dhe Kristen Stewart janė vetėm "miq tė mirė" dhe se ai partneren e tij nė film e konsideron, si “aktoren mė tė mirė tė re, aktualisht."
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi