Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

KĖPUCĖT E MADONĖS NĖ ANKAND

Shko poshtė

KĖPUCĖT E MADONĖS NĖ ANKAND Empty KĖPUCĖT E MADONĖS NĖ ANKAND

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:16 am

KĖPUCĖT E MADONĖS NĖ ANKAND Madonna300
Kėngėtarja e famshme Madonna ėshtė duke u munduar qė t’mbledh sa mė shumė para nė mėnyrė qė t’ndihmoj fėmijėt me nevoja tė veēanta. Kėsaj radhe Madonna ka gjetur shtetin e Rumanisė qė t’ndihmoj fėmijėt nė njė jetimore nė Bukuresht. Me kėtė rast ajo ka hedhur nė njė ankand kėpucėt e saja tė markės “Christian Dior” dhe ato janė shitur hiq mė pas se 10.000 Euro, para kėto tė cilat i janė dhuruar jetimorės. Blerėsja ka qenė njė adhuruese e pop mbretėreshės Madonna e cila ka dashur tė mbetet anonime.
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi