Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

PRITET NJĖ TJETĖR RISI NGA LADY GAGA

Shko poshtė

PRITET NJĖ TJETĖR RISI NGA LADY GAGA Empty PRITET NJĖ TJETĖR RISI NGA LADY GAGA

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:09 am

PRITET NJĖ TJETĖR RISI NGA LADY GAGA Lady%20gaga%20&%20madonna

Lady GaGa ka pohuar se ndoshta risia e saj e re do tė jetė bashkėpunimi me Madonna-nė. “ Madonna ėshtė e mrekullueshme.Mund tė them lirishtė se pėrshtatemi dhe jemi mikesha tė mira. E dua jashtėzakonisht shumė vajzėn e saj Lourdes. Ajo ėshtė njė fėmij i mrekullueshėm. Ato dyja (Madonna dhe Lourdes) nuk ka koncert qė unė mbaj dhe nuk janė prezente. Prania e tyre mė bėn tė ndihem mirė. Kėshtu qė risia ime e radhės do tė jetė ndoshta ky bashkėpunim”- ka pohuar GaGa
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi