Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Buxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro

Shko poshtė

Buxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro Empty Buxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro

Mesazh nga sam1r prej Sat Oct 31, 2009 11:59 am

Buxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro

Buxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro F.1031174948777_m

Qeveria e Kosovės miratoi tė shtunėn, nė njė mbledhje tė jashtėzakonshme, Projekt-buxhetin e Kosovės pėr vitin 2010, nė vlerė prej 1 miliard e 461 milionė eurosh. Shifra ėshtė pėr 4 pėr qind mė e lartė se buxheti i kėtij viti. Kryeministri Hashim Thaēi, premtoi edhe rritje tė pagave deri nė 6 pėr qind nė tė gjithė sektorėt....

Kryeministri Thaēi tha se, Projektbuxheti pėr vitin e ardhshėm ėshtė shumė inkurajues dhe kryesisht do tė mbushet nga tė ardhurat nė dogana.

Ndėrkohė, detaje pėr pėrmbajtjen e plotė tė tij nė qeveri paraqiti ministri i Ekonomisė, Ahmet Shala, sipas tė cilit ky projektbuxhet Kosovės do tė mundėsojė stabilitetin financiar nė kohėn kur shumė vende tė botės po ballafaqohen mė krizė financiare.

Buxheti do tė jetė 1 miliardė e 461 milionė euro, prej tė cili 35 pėr qind ėshtė dedikuar pėr shpenzime kapitale”, tha ministri Shala.

Projektbuxheti u miratua unanimisht nga qeveria, ndėrsa do t’i dėrgohet Kuvendit tė Kosovės pėr shqyrtim dhe miratim.

________________________________________________________________________________
Buxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro 33u69n7

Buxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro Emot-loveBuxheti pėr vitin 2010 - 1 miliard e 461 milionė euro 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi