Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Babai prej 22 vjetesh mban vajzat me zinxhire

Shko poshtė

Babai prej 22 vjetesh mban vajzat me zinxhire Empty Babai prej 22 vjetesh mban vajzat me zinxhire

Mesazh nga NoOrA prej Tue Oct 27, 2009 11:43 amBabai prej 22 vjetesh mban vajzat me zinxhire Ws2vsn

Dy motra ne Maqellare te Dibres ndodhen te lidhura me zinxhire prej 22 vjetesh nga i ati i tyre Dine Keshi, i cili thote se te bijat jane agresive per komunitetin.

Thellenxa dhe Fidane Keshi jetojne ne kushte te mjerueshme, ndersa nena e tyre ka vdekur shume vite me pare.

Ato kane probleme mendore, por nuk marrin mjekimin e duhur, ndersa shteti u jep pension invaliditeti.

Precendenti

Pak dite me pare u publikua historia e nje 26-vjecari, i cili prej tre vitesh mbahej i lidhur me zinxhire pasi konsiderohej rrezik per komunitetin.

Pas denoncimit per shkelje te te drejtave te njeriut dhe kushteve skandaloze qe jetonte i riu, shteti nderhyri duke e derguar ate ne spitalin psikiatrik te Vlores.

Por mjeket e zones kishin njohuri per rastin ne fjale, ndersa i riu jetonte ne meshire te fati, i mbyllur ne nje kolibe duke kaluar ditet e tij ne kushte cnjerezore.
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi