Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kapet hajni pasi viziton llogarinė e facebook

Shko poshtė

Kapet hajni pasi viziton llogarinė e facebook

Mesazh nga dj-lumii prej Tue Oct 06, 2009 12:43 pm

KAPET HAJNI PASI VIZITON LLOGARINĖ E FACEBOOKNjė 19 vjecar nga Pensilvania ėshtė kapur nga policia pasi ėshtė ndalur tė kontrollojė llogarinė nė webfaqen e rrjetit social Facebook, derisa ishte duke vjedhur nė njė shtėpi, dhe kishte harruar tė qkyēet nga llogaria.

'The Journal of West Virginia' shkruan se Jonathan G. Parker, nga Fort Loudoun, PA, ėshtė akuzuar tė ketė vjedhur dy unaza diamanti nga prona, me vlerė prej mė shumė se $3,500. Viktima lajmėroi policinė pasi kishte vėrjetur se shtėpia e saj ishte thyer dhe hajni kishte hyrė nga njė dritare nė dhomėn e fjetjes.

Ajo mė vonė vėrejti se hajni gjithashtu kishte pėrdorur edhe kompjuterin e viktimės dhe se llogaria e tij nė Facebook ishte ende e kyēur. Atėherė ajo vėrejti se dy unaza diamanti, qė ishin nė po tė njėjtėn dhomė ku ishte edhe kompjuteri, po mungonin.

Parker po mbahet nė paraburgim pėr shkak tė kėsaj vjedhje nė mes tė ditės. Dėnimi qė e pret ėshtė 1 deri nė 10 vjet burg, njė ēmim mjaft i madh pėr tė paguar vetėm pėr shkak tė dhėnies pas Facebook.
avatar
dj-lumii
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1027
Age : 33
Registration date : 01/10/2009

http://www.sam1r.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi