Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

“Microsoft” leshon antivirusin falas

Shko poshtë

“Microsoft” leshon antivirusin falas

Mesazh nga Beli prej Fri Oct 02, 2009 10:51 am

Microsoft” ka hedhur ne treg nje program antivirus falas i quajtur “Microsoft Security Essentials”, i cili shkarkohet drejtperdrejt nga faqja e tij e internetit.

“Me antivirusin tone perdoruesit mund te kene mbrojtje me cilesi te larte dhe lehtesi ne perdorim”, shpjegon Amy Barzdukas, pergjegjes i sigurise se kompjuterave te “Microsoft”-it.

Nderkohe kritikat e para kane ardhur nga “Symantec”, nje nga shoqerite e specializuara ne sigurine informatike, sipas te cilit “Microsoft” ofron nje mbrojtje te reduktuar.
avatar
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 30
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi