Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Celular me fotoaparat prej 12 megapiksela

Shko poshtė

Celular me fotoaparat prej 12 megapiksela

Mesazh nga dBeLti prej Wed Sep 30, 2009 4:19 amCelulari Samsung SCH-W880 ėshtė i pajisur me fotoaparat prej 12 megapikselash, e pamja e tij lė tė kuptojė se bėhet fjalė mė shumė pėr njė fotoaparat i cili ka mundėsi edhe tė bėj telefonata.
Kompania Samsung edhe zyrtarisht ka njoftuar pėr ekzistimin dhe fillimin e shpejtė tė shitjes sė telefonit celularit i cili do tė jetė i pajisur me fotoaparat digjital me rezolucion 12 megapiksela dhe me objektiv tė aftė pėr zmadhim tė trefishtė tė fotografisė.

Brenda mundėsive tė fotoaparatit bie edhe incizimi i video materialeve me rezolucion prej 720 p. Krejt kėto qė u pėrmendėn e bėjnė SCH-W880 tė kategorizohen nė mesin e fotoaparateve kompakte digjitale tė ditėve tė sotme.

Kjo pajisje tani pėr tani sigurisht do tė shitet vetėm nė Korenė Jugore, por besojmė qė prodhuesi korean do tė vendos qė ta shes edhe nė tregjet tjera tė botės.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi