Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Porsche prodhon Panameran e 10.000 me radhė

Shko poshtė

Porsche prodhon Panameran e 10.000 me radhė

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 15, 2009 4:11 am


Porsche prodhon Panameran e 10.000 me radhė


Porsche
Panamera ishte pritur nga mendime tė ndryshme tė kritikėve kur e kishte
treguar fytyrėn e vet pėr herė tė parė, derisa shumica e pėrfaqėsuesve
tė medieve kishin vlerėsuar se kjo limuzinė nuk duket edhe aq bukur.




Duket se kritikėt edhe kėsaj radhe do tė duhet tė pėrpijnė fjalėt e
veta sepse Porsche, tri muaj pas fillimit tė shitjes, ka njoftuar pėr
prodhimin e Panameras sė 10.000 me radhė.

Porsche deri mė tani ka pranuar 9.000 kėrkesa, e Panamera ende nuk ka
filluar shitjen nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės. Prodhuesi i
automjeteve sportive nga Gjermani planifikon tė prodhojė 20.000 nė vit,
e automjeti i 10.000 do tė shitet nė tregun kinez.
Postuar: 11:57 / 15 Dhjetor 2009 | RSS
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi