Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Yahoo Search shpall fituesit, Facebook Nr. 1

Shko poshtė

Yahoo Search shpall fituesit, Facebook Nr. 1

Mesazh nga d.jeta prej Mon Dec 14, 2009 4:07 am

Yahoo Search shpall fituesit, Facebook Nr. 1




Facebook ėshtė mbreti. Ėshtė faqja mė e kėrkuar nė Yahoo Search. Si ēdo vit edhe pėr 2009-ėn Yahoo ka nxjerrė faqet online
apo personazhet publike qė pėrbėjnė intersin mė tė madh njerėzor nė Itali.

Nė kėtė klasifikim rrjeti shoqėror i komunikimit facebook siguroi vendin e parė pėr kėtė vit. Ndėrsa parashikimi i motit qė kanė qenė gjithnjė nė vend tė parė kėtė vit duhet tė kėnaqet me vendin e tretė. Nė vendin e e dytė renditet njė rrjet tjetėr social dhe nė tė katėrt e tė pestė janė pėrkatėsisht lojrat dhe horoskopi.

Midis tė famshmėve qė kėrkohen mė sė shumti nė Search Yahoo janė Belen Rodriguez, Cristina Del Basso dhe Elisabetta Canalis. Nga kėngėtarėt Lady Gaga, Britney Spears e Laura Pausini.
avatar
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi