Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Mos u anko!!!

Shko poshtė

Mos u anko!!!

Mesazh nga NoOrA prej Mon Dec 07, 2009 5:49 am

Gjithherė harrojmė se kjo jetė ėshtė sprovė e po ashtu gjithmonė harrojmė se ne kėtė botė ka keq e mė keq, vėshtirė e me vėshtirė.
Ankohemi ēdo ditė e me tepėr, pėr ēdo gjė, e harrojmė se ne kėtė botė ka shumė mė keq sa qė nuk mund ta imagjinojmė, ankohemi nga varfėria e prapė harrojmė se ne kėtė botė ka mė varfanjak sesa ne.
Gjithmonė kujto dhe asnjėherė mos harro se ne kėtė rruzull tokėsor, vdesin njerėz nga uria, dhe dije qė ti je mė i pasuri nė botė andaj mos u anko!


Ti madje ke veshmbathje ēfardoqofshin ato, konstatojmė se ke dhe mund tė dalėsh nė qytet lirshėm, por mos harro se ka njerėz nė kėtė botė tė cilėt nuk kanė veshmbathje as pėr ti mbuluar pjesėt e turpshme tė tyre, atėherė ēudi pra pse ankohesh?!

Kur ti e shuan etjen tėnde me ujė tė pastėr duke pirė nga gota tė ndryshme , kujto qė nė ato momente nė pjesė tjera tė botės ka njerėz qė etjen e tyre e shuajnė me ujė tė ndotur nė prrocka tė ndryshme qė as kafshėt nuk mund tė pinė ujė nga to dhe dije qė ka njerėz tė cilet vdesin pėr shkak se nuk kanė me ēka ta shuajnė etjen e tyre, atėherė tė porosis ta Falėnderosh Krijuesin tėnd qė nuk tė ka sprovuar ty ne atė mėnyrė. Ju gjithmonė ankoheni e gjendja juaj ėshtė e mrekullueshme, e po tė ishit nė vendin e atyre qė i cekėm imagjinojeni si do tė ishte gjendja juaj atėherė. Pra vėlla i nderuar dhe motėr e respektuar a ja vlen tė ankohesh? Jo asesi, atėherė pra Falėnderoje Atė qė e meriton falėnderimin dhe ji mirėnjohės ndaj begative tė Tij, mbėshtetju Atij tek i cili ėshtė kthimi yt, mbėshtetu tek Zoti i gjithėsisė I tė dukshmes dhe tė padukshmes dhe mos u anko asnjėherė!
 

Jam i bindur se ju keni me ēfarė tė ushqeheni andaj
Falėnderone Zotin qė nuk jeni nė kėtė gjendje.
 
Jam i sigurt se ju keni ujė pėr ta shuar etjen,
Pra mos u anko sepse ju nuk jeni ne kėtė gjendje!


Mos u anko sepse nuk ke pėr ēfarė, njihe Zotin tėnd qė te krijoj pa qen fare, e mos u bė zullumqar i vetės dhe familjes tėnde.
Eselamu Alejkum!

avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi