Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ambrosiniu : Scudetto objektiv i arritshem

Shko poshtė

Ambrosiniu : Scudetto objektiv i arritshem

Mesazh nga elbasi.. prej Thu Dec 03, 2009 7:51 am

Kapiteni i Milanit, Massimo Ambrosini, shpreson qė Juventusi ta ndalojė Interin nė derbin e tė shtunės, ashtu qė Rossonerėt tė jenė mė pranė kreut.“Scudetto ėshtė njė projekt shumė i vlefshėm. Po luajmė mirė, mirėpo duhet tė pėrmirėsohemi nėse dėshirojmė ta arrijmė Interin. Njėherit po shpresojmė qė (Interi) tė ngadalėsojė ritmin”. “Do tė jemi mė pranė nėse Juve mposht Interin dhe atėherė do tė mund tė flasim pėr Scudetto”. “Besoj se kjo skuadėr (Milani) mund tė garojė nė tė njėjtin nivel sikur gjithė tė tjerėt”, ka thėnė Ambrosini pėr La Gazzetta Dello Sport.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi