Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Blutė fundosin topqinjėt

Shko poshtė

Blutė fundosin topqinjėt

Mesazh nga elbasi.. prej Mon Nov 30, 2009 3:10 amSupersfida e javės sė 14-tė nė Ligėn Premier e zhvilluar tė dielėn nė Emirates Stadium, ndėrmjet Arsenalit dhe Chelseat, i ka takuar skuadrės mysafire.
Blutė kanė mposhtur Topēinjtė nė kėshtjellėn e tyre me dy gola tė shpejtė tė shėnuar nė pjesėn e parė dhe njė gol tė shėnuar nė pjesėn e dytė. Didier Drogba shėnoi golin e parė pėr mysafirėt, pas njė krosimi tė ish-mbrojtėsit tė Arsenalit, Ashley Cole, dhe me ndihmėn e shtyllės e mposhti portierin vendas (41’). Ashley Cole ishte i pėrfshirė edhe nė golin e dytė tė Chelseat, pasi qė nga njė krosim i tij, Thomas Vermaelen shėnoi nė portėn e vet (45’). SuperDrogba fundosi Arsenalin nė minutėn e 86-tė duke shėnuar golin e dytė personal dhe tė tretin pėr Blutė, nga njė gjuajtje e lirė. Me kėtė fitore, Chelsea mban kreun me pesė pikė diferencė nga pėrcjellėsi i parė, Manchester United, dhe 11 pikė mė shumė se Arsenali qė pozicionohet nė vendin e katėrt.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 26
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi