Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Lista e ndryshimeve nė Qeveri

Shko poshtė

Lista e ndryshimeve nė Qeveri

Mesazh nga NoOrA prej Mon Mar 22, 2010 6:32 am

Burime tė gazetės Express kanė pohuar se Nekibe Kelmendi (Ministre e Drejtėsisė), Idriz Vehapi (Ministėr i Bujqėsisė), Alush Gashi (Ministėr i Shėndetėsisė) dhe Nenad Rasic (Ministėr i Punės dhe Mirėqenies Sociale) mund tė largohen nga Qeveria.

Ministri i Punėve tė Brendshme, Zenun Pajaziti, po ashtu, planifikohet tė shkarkohet nga pėrgjegjėsia qė mban aktualisht, por, ndryshe nga ministrat e tjerė, ai pritet tė mbetet nė Qeveri.

Pajaziti mund tė emėrohet Zėvendėsministėr i Integrimeve, njė ministri kjo qė do tė themelohet ditėve tė ardhshme.

“Aktualisht pėr Ministėr tė Punėve tė Brendshme pėrmendet Hajredin Kuēi, i cili njėherėsh do ta mbante edhe postin e Zėvendėskryeministrit. Mirėpo nuk dihet nėse ai do ta pranojė kėtė funksion”, ka thėnė njė burim i Expressit.

Riformatizimi nuk ka qenė asnjėherė temė nė kryesitė e partive politike qė pėrbėjnė Qeverinė e Kosovės, PDK dhe LDK.
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi