Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Dy tė vdekur nė aksident trafiku

Shko poshtė

Dy tė vdekur nė aksident trafiku

Mesazh nga NoOrA prej Sun Mar 07, 2010 7:49 am

Nė mėngjesin e ditės sė djeshme, nė magjistralen Prishtinė-Podujevė ka ndodhur njė aksident i rėndė trafiku, ku si pasojė kanė humbur jetėn dy persona, ndėrsa katėr pjesėtarė tė KFOR-it kanė fituar lėndime tė rėnda trupore. Tė vdekurit janė F. Shala dhe F. Shala, njėri prej tyre ka qenė shofer i deputetit Rrustem Musafa.

Nė aksident kanė qenė tė pėrfshirė njė veturė e KFOR-it xhip dhe njė veture civile “Nissan“.


Zjarrfikėsit dhe policia e Kosovės kanė arritur menjėherė nė vendin e ngjarjes, por ndihma emergjente mjekėsore ėshtė vonuar pėr njė orė.

Pjesėtarėt e lėnduar tė KFOR-it janė dėrguar me helikopter nė kampin “Bonstill”.
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi