Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Shko poshtė

Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Mar 02, 2010 9:16 amKodi:

http://i48.tinypic.com/14dlj4y.jpgHakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit
Njė grup hakerėsh kosovarė, kanė sulmuar faqen e presidentit tė Serbisė, Boris Tadic, www.boristadic.org si shenjė hakmarrje ndaj sulmit tė sė hėnės ndaj faqes zyrtare tė presidentit tė Republikės sė Kosovės nga disa hekerė serbė.
“Pasi qė hakerėt serbė kane sulmuar web-faqen e presidentit tonė, na ka ardhur shumė rėndė kjo, dhe pėr kėtė arsye ne si hakerė shqiptarė ua kemi kthyer kėtė gjė duke hakeruar web-faqen zyrtare tė presidentit serb Boris Tadic”, thuhet nė e-mailin e dėrguar nė redaksi nga ky grup i hakerėsh kosovarė.

Ky grup po ashtu pretendon se ka depėrtuar deri te ueb-faqet e ministrive tė tjera serbe, si dhe pohojnė se kanė nė zotėrim domainat serbė tė bankave etj.


Edituar pėr herė tė fundit nga mR.Bimi nė Tue Mar 02, 2010 9:53 am, edituar 3 herė gjithsej
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Mar 02, 2010 9:17 am

edhe pergjat keti momenti kjo asht HACKED

"" ku thot ""
Kodi:

Greatz to SmA||Er, Lentti, Nacisti

Fuck President of Serbia, Fuck Boris Tadic

We have the best President in the world FATMIR SEJDIU

Republic of KOSOVO

 

Ne jemi legjenda te gjalla nuk vdesim kurr.

Mos u shtyni me neve, you fuckin dummies.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga fOxEr prej Tue Mar 02, 2010 11:32 am

SmA||Er Kush tjeter

Ni boss e ka Kosova (H)

von m`kallxoj n`msn nejse Good Job Bro (K)
fOxEr
fOxEr
Old Legend
Old Legend

Numri i postimeve : 747
Age : 30
Location : C:f0xEr/system/32
Registration date : 01/10/2009

http://Www.Shoqriavirutale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Mar 02, 2010 1:57 pm

ja edhe 1 ndryshim i vogel
Kodi:
Hacked by SmA||Er

Greatz to CrAcKeR-LenTTi, HardBau, Nacisti, synex, SpIdErX, Psych0Hackz, alberTi-KTN, F0xer

Fuck President of Serbia, Fuck Boris Tadic

We have the best President in the world FATMIR SEJDIU

Republic of KOSOVO

Ne jemi legjenda te gjalla nuk vdesim kurr.

Mos u shtyni me neve, you fuckin dummies.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga Beli prej Tue Mar 02, 2010 2:23 pm

Bravo Kosova Hacked Group


Good Job Very Happy
Beli
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 31
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga fOxEr prej Tue Mar 02, 2010 2:36 pm

SmA||Er Is My Brother.. (H)
fOxEr
fOxEr
Old Legend
Old Legend

Numri i postimeve : 747
Age : 30
Location : C:f0xEr/system/32
Registration date : 01/10/2009

http://Www.Shoqriavirutale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga Mc-LiNdY prej Tue Mar 09, 2010 10:40 am

HallaLL FuCk SERBIA
Mc-LiNdY
Mc-LiNdY
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Location : NE“FORUM
Registration date : 24/09/2009

http://WwW.SaM1r.FoRuMoTiOn.CoM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt kosovarė pushtojnė ueb-faqen e Tadicit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi