Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Serbia vėshtirė tė hyjė nė BE pa e njohur Kosovėn

Shko poshtė

Serbia vėshtirė tė hyjė nė BE pa e njohur Kosovėn

Mesazh nga mR.Bimi prej Sat Feb 20, 2010 4:43 pm
Serbia vėshtirė tė hyjė nė BE pa e njohur Kosovėn
Hannes Swoboda, deputet austriak nė Parlamentin Evropian, nėnkryetar i socialistėve evropianė dhe raportues i PE pėr Kroacinė, konsideron se “Bashkimi Evropian nuk mund tė kėrkojė nga Serbia ta njohė pavarėsinė e Kosovės, sepse disa shtete tė BE-sė po ashtu nuk e kanė njohur atė”.
Nė njė deklaratė pėr gazetėn serbe “Politika”, ai ka vlerėsuar se “njė zgjidhje megjithatė duhet tė arrihet” para hyrjes sė Serbisė nė BE.

Gazeta pėrkujton se nė paraqitjen para deputetėve tė PE nė Strasburg Sėoboda pos tjerash ka thėnė se “askush nuk e di formulėn sipas tė cilės Serbia ndonėse nuk e njeh pavarėsinė e Kosovės mund tė hyjė nė BE” dhe se “kjo do tė jetė formulė e vėshtirė diplomatike, tė cilėn Serbia duhet ta gjejė”.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi