Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pėrkujtohen dėshmorėt Pajaziti, Hoxha e Zejnullahu

Shko poshtė

Pėrkujtohen dėshmorėt Pajaziti, Hoxha e Zejnullahu

Mesazh nga *lissa* prej Sat Jan 30, 2010 9:10 am

Ėshtė shėnuar tė shtunėn 13 vjetori i rėnies heroike tė
komandantit Zahir Pajaziti dhe bashkėluftėtarėve tė tij Edmond Hoxha
dhe Hakif Zejnullahu, tė cilėt ranė heroikisht nė njė pritė tė forcave
serbe nė Pestovė tė Vushtrrisė, mė 31 janar tė vitit 1997.njė akademi pėrkujtimore kushtuar kėtyre tre dėshmorėve, kryeministri
Hashim Thaēi tha se, pushka e Zahir Pajazitit, ishte porosia se nuk
mund tė shtypėsh njė popull dhe tė jesh i qetė.

Thaēi ndėr tė tjera ka thėnė se: “Komandant Zahiri dhe
bashkėluftėtarėt e tij, Edmondi dhe Hakifi pėrgjithmonė do tė kujtohen
si ndėr flamurtarėt e parė tė marshimit tė lirisė”.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi