Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kurti: Podgorica dhe Prishtina po e fshehin ēėshtjen e kufirit

Shko poshtė

Kurti: Podgorica dhe Prishtina po e fshehin ēėshtjen e kufirit

Mesazh nga blina-- prej Tue Jan 19, 2010 5:55 am

Kurti: Podgorica dhe Prishtina po e fshehin ēėshtjen e kufirit


Lideri
i Vetėvendosjes Albin Kurti ka deklaruar se Qeveria e Malit tė Zi dhe
ajo e Kosovės synojnė tė fshehin nga opinioni ēėshtjen e pėrcaktimit tė
kufirit ndėrmjet dy vendeve."Mendoj se Podgorica dhe
Prishtina zyrtare po pėrpiqen qė ēėshtjen e kufirit ta mbajnė larg
opinionit. Nuk bėhet fjalė vetėm pėr pėrpjekjen qė tė pėrjashtojnė
qytetarėt nga procesi i pėrcaktimit tė kufirit, por edhe tė fshehin
informatėn nga ata. Qeveria malazeze nuk dėshiron qė Beogradi zyrtar
dhe partitė proserbe nė Mal tė Zi tek ata tė shohin si dikė qė
bashkėpunon me Kosovėn, ndėrsa Qeveria e Kosovės nuk do qė qytetarėt ta
shikojnė sesi tjetrit ia jep territorin e saj", ka thėnė Kurti pėr
gazetėn malazeze "Vijesti".
Postuar: 13:11 / 19 Janar 2010 | RSS
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi