Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kryeprokurori i Kroacisė viziton Kosovėn

Shko poshtė

Kryeprokurori i Kroacisė viziton Kosovėn

Mesazh nga *lissa* prej Thu Dec 31, 2009 8:20 am

Kryeprokurori i Kroacisė, Mladen Bajic, do tė jetė pjesė
e delegacionit kroat, i cili do tė kryesohet nga presidenti Stjepan
Mesic, qė do ta vizitojnė Republikėn e Kosovės mė 8 janar 2010.Kryeprokurori Bajic do tė pritet nga kryeprokurori i Republikės sė Kosovės, Hilmi Zhitia, mė 8 janar 2010.

Gjatė kėsaj vizite pritet tė nėnshkruhet edhe njė Memorandum
Mirėkuptimi nė mes Kryeprokurorisė sė Kroacisė dhe Kryeprokurorisė sė
Kosovės, qė ka pėr qėllim thellimin e bashkėpunimit nė mes tė kėtyre dy
institucioneve shtetėrore.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi