Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Vizita e Mesiqit nė Prizren, nuk ėshtė provokim ndaj Beogradit

Shko poshtė

Vizita e Mesiqit nė Prizren, nuk ėshtė provokim ndaj Beogradit

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 15, 2009 3:39 am

Vizita e Mesiqit nė Prizren, nuk ėshtė provokim ndaj Beogradit


Vizita
e Presidentit tė Kroacisė, Stjepan Mesiq nė Prizren do tė ndodhė mė 8
janar e jo mė 7, nė ditėn e Krishtlindjeve ortodokse. Kjo nuk ėshtė
kurrfarė provokimi i drejtuar kundėr Beogradit zyrtar, ka deklaruar pėr
gazetėn serbe “Danas” ambasadori kroat nė Prishtinė Zlatko Kremariq, i
pyetur se a ėshtė kjo vizitė mė 7 janar “pak tepėr irrituese pėr
serbėt”.Kramariq ka sqaruar se Mesiq ka nė plan qė mė 8 janar tė takohet me
presidentėt e vendeve tė rajonit. "Mendoj se ideja e takimit, dialogut
dhe e bashkėpunimit ėshtė mė e rėndėsishme nga data e cila pėr tė
tjerėt ėshtė e shenjėt dhe e veēantė, dhe e cila nė Kroaci respektohet
jashtėzakonisht dhe kremtohet lirisht", ka thėnė Kramariq.

Ai tha se ky takim kurrsesi nuk vė nė dyshim shenjtėrinė e
Krishtlindjeve ortodokse, aq mė tepėr sepse nė kėtė takim do tė marrin
pjesė edhe dy presidentė tė shteteve ortodokse, Maqedonisė dhe Malit tė
Zi. /QIK/
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi