Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Hysri Rama ishte paguar pėr tė vrarė Nazim Bllacėn

Shko poshtė

Hysri Rama ishte paguar pėr tė vrarė Nazim Bllacėn

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 08, 2009 2:21 am

Hysri Rama ishte paguar pėr tė vrarė Nazim Bllacėn

Ish-polici i SHPK-sė, Hysri Rama, nė njė incizim qė ka siguruar “Koha Ditore”, pranon se ka marrė kapar mbi tre mijė euro nga Shaban Syla, pėr ta vrarė Nazim Bllacėn, i cili ėshtė deklaruar si ish-agjent i Shėrbimit Informativ tė Kosovės (SHIK), shėrbim ky i afėrt me Partinė Demokratike tė Kosovės.Nė kėtė incizim, transkriptin e tė cilit e boton “Koha Ditore” nė numrin e sė martės, i cili ėshtė bėrė mė 21 qershor tė kėtij viti nė shtėpinė e Hysri Ramės, nė fshatin Sankovc tė komunės sė Drenasit, ai e pranon se ėshtė paguar 100 mijė euro pėr ta vrarė Bllacėn.

Sipas familjes Bllaca pazari pėr vrasjen e Nazimit, ndėrmjet Hysri Ramės dhe Shaban Sylės – kushėri i afėrt i Azem Sylės, ėshtė bėrė nė gusht tė vitit 2007.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi