Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

qe 1 programper Matematik

Shko poshtė

qe 1 programper Matematik Empty qe 1 programper Matematik

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Sep 22, 2009 10:39 am

qe 1 programper Matematik 2r3cns7

rapidshare.com BIMI.rar.html

pas.rar:
Kodi:
bimi

ky program vlen per zgjedhejen e ekuacionev duke filluar prej te thjeshta deri ne ekuacionet kuadratike edhe bikuadratike

nuk ka nevojer per licens a po diqka tjeter 100% woorked
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

qe 1 programper Matematik Empty Re: qe 1 programper Matematik

Mesazh nga shkelq1m prej Sat Nov 14, 2009 6:37 am

A mUndesh me qit ne uploading ose hotfile
se kom problem me rapidshare kshtu po ma qet:
You want to download the following file:
rapidshare.com BIMI.rar | 1195 KB

This file can only be downloaded by becoming a Premium member

There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later.

Nese ban me upload dikun tjeter mir kishe ba
met mira........
shkelq1m
shkelq1m
SpameR
SpameR

Numri i postimeve : 918
Age : 28
Location : Smundem te jem online per 1 muj me falni t`gjith.arsyja:per disa arsye personale :(
Registration date : 02/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

qe 1 programper Matematik Empty Re: qe 1 programper Matematik

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Nov 24, 2009 10:05 am

mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

qe 1 programper Matematik Empty Re: qe 1 programper Matematik

Mesazh nga elbasi.. prej Tue Nov 24, 2009 11:13 am

THNX haver shum THNX!
elbasi..
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 27
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

qe 1 programper Matematik Empty Re: qe 1 programper Matematik

Mesazh nga Oxygen prej Mon Oct 25, 2010 7:20 am

mfal nese bon edhe nihere me uploadu se spo muj me mar ose thjesht nese mund te dergoni me sms ne e-mail : berratt.-@w.cn mir press ma mir me ma qu ne e-mail nese bon Very Happy
Oxygen
Oxygen
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 25/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

qe 1 programper Matematik Empty Re: qe 1 programper Matematik

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi