Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Test?

Shko poshtė

Test? Empty Test?

Mesazh nga sam1r prej Tue Dec 22, 2009 9:27 am

Shikoni ekuacionin matematikor ne vijim:
Ata thone se vetem njerezit me IQ 120 apo me te madhe jane ne gjendje ta zgjidhin.

Nese :
2 + 3 = 10
7 + 2 = 63
6+ 5 = 66
8+ 4 = 96


Atehere :

9 + 7 = ??????????

Numri qe ju do ta gjeni, eshte passwordi i dokumentit . Shenojeni emrin tuaj dhe ua dergoni te tjereve.

http://www.speedyshare.com/files/19924270/Denksportaufgabe_1_.rar

________________________________________________________________________________
Test? 33u69n7

Test? Emot-loveTest? 1z2dj82
sam1r
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 30
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga mR.Bimi prej Fri Dec 25, 2009 3:43 pm

nuk jam n`tripa te amtematikes lol! tashti jam hi ndypa

serjoZzisht me ka lodh qikjo 1 flet e hagjit thu ba prova
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga mR.Bimi prej Fri Dec 25, 2009 3:53 pm

nejse e gjet zgjithjen po n`raliten jo une

nuk po tham qe nuk kish mujt me e gjet ose kish mujt
me pas ka n`shkoll ma merr mendj qe e kishum gjet ose une ose ndone shoq/e

nuk po e ptregoj zgjidhjen per arsyje se nuk e kum gjet une
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga xili29 prej Thu Dec 31, 2009 3:10 am

veq perqendrohu pak se kollaj e gjen
avatar
xili29
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 31/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga mR.Bimi prej Thu Dec 31, 2009 10:17 am

xili29 shkruajti:veq perqendrohu pak se kollaj e gjen

OH e kum gjet

po preZzantohu 1 her qe ti respektoj Regullat e Forumit
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga *lissa* prej Fri Jan 08, 2010 6:45 am

sam1r shkruajti:Shikoni ekuacionin matematikor ne vijim:
Ata thone se vetem njerezit me IQ 120 apo me te madhe jane ne gjendje ta zgjidhin.

Nese :
2 + 3 = 10
7 + 2 = 63
6+ 5 = 66
8+ 4 = 96


Atehere :

9 + 7 = ??????????

Numri qe ju do ta gjeni, eshte passwordi i dokumentit . Shenojeni emrin tuaj dhe ua dergoni te tjereve.

http://www.speedyshare.com/files/19924270/Denksportaufgabe_1_.rar


2 + 3 = 5 x 2 = 10
7 + 2 = 9 x 7 = 63
6+ 5 = 11 x 6 = 66
8+ 4 = 12 x 8 = 96

9 + 7 = 16 x 9 = 144

- Bessoj qe kjo osht Zgjidhjaa ,. Very Happy
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga mR.Bimi prej Fri Jan 08, 2010 7:04 am

*lissa* shkruajti:
sam1r shkruajti:Shikoni ekuacionin matematikor ne vijim:
Ata thone se vetem njerezit me IQ 120 apo me te madhe jane ne gjendje ta zgjidhin.

Nese :
2 + 3 = 10
7 + 2 = 63
6+ 5 = 66
8+ 4 = 96


Atehere :

9 + 7 = ??????????

Numri qe ju do ta gjeni, eshte passwordi i dokumentit . Shenojeni emrin tuaj dhe ua dergoni te tjereve.

http://www.speedyshare.com/files/19924270/Denksportaufgabe_1_.rar


2 + 3 = 5 x 2 = 10
7 + 2 = 9 x 7 = 63
6+ 5 = 11 x 6 = 66
8+ 4 = 12 x 8 = 96

9 + 7 = 16 x 9 = 144

- Bessoj qe kjo osht Zgjidhjaa ,. Very Happy

pAaa
a po e dishe matematiken ti lol!
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 27
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga avdullah prej Thu May 27, 2010 2:20 pm

[quote="sam1r"]Shikoni ekuacionin matematikor ne vijim:
Ata thone se vetem njerezit me IQ 120 apo me te madhe jane ne gjendje ta zgjidhin.

Nese :
[b]2 + 3 = 10
7 + 2 = 63
6+ 5 = 66
8+ 4 = 96[/b]

Atehere :

[b]9 + 7 = 256[/b]
Numri qe ju do ta gjeni, ėshtė passwordi i dokumentit . Shenojeni emrin tuaj dhe ua dergoni te tjereve.

http://www.speedyshare.com/files/19924270/Denksportaufgabe_1_.rar[/quote]
avdullah
avdullah
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 27/05/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga burim3 prej Mon Nov 05, 2012 3:01 pm

9+7=16
mandej 16 x 9=144
burim3
burim3
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 3
Registration date : 04/11/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Test? Empty Re: Test?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi