Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ora ėshtė Thu May 28, 2020 12:52 am

ஜ..::Forumi Shkencor ::..ஜ


 • ஜ..::Forumi Shkencor ::..ஜ

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Mjekėsia


  MjekėsiaGjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje.
  Moderator: <ErtA>
  50 Temat
  145 Mesazhet
  Thu May 31, 2012 3:48 pm
  bleona Diabeti, sėmundja e sheqerit (DIABETES MELLITUS)
 • Fizikė dhe Astronomi


  Fizikė dhe AstronomiTeori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet, yjėsitė dhe gjithėsija.
  Asnjė mesazh i riBazat e elektroteknikes !!
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Sat Dec 26, 2009 3:18 pm
  mR.Bimi Bomba atomike.
 • Matematikė dhe Gjeometri


  Matematikė dhe GjeometriProblema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
  8 Temat
  57 Mesazhet
  Tue Jan 12, 2010 9:07 am
  dijaa Gjykimet
 • Ekonomi & biznes


  Ekonomi & biznesNė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.
  Moderatorėt: addi, Super Moderator/e
  3 Temat
  79 Mesazhet
  Tue Feb 16, 2010 10:31 am
  *lissa* me te rejat nga ekonomia
 • Gjuhe Programimi


  Gjuhe ProgramimiGjuha mė e fundit me tė cilėn mund tė realizohet cdo gjė ne fushėn e Informatikės
  Moderator: Super Moderator/e
  Asnjė mesazh i riJava, Asnjė mesazh i riC++
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Dec 11, 2009 2:33 pm
  elbasi.. Micrisift Visual C++ 2008
Kush ėshtė nė linjė

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 477 mė Fri Nov 06, 2009 6:29 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: argjend (27), bujar rexha (33), CaTTy (34), Dardania (33), dj-lumii (35), mR.Bimi (28)

Legjenda : [ WebMaster ][ Spamer ][ Admin ][ Super Moderator/e ][ Moderator/e ][ V.I.P ][ PrincesS e Forumit ][ Mik/e i Forumit ][ Donatorė ][ I/E Perjashtuar ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 12866 artikuj

Forumi ka 2159 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Gentiana Berisha


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur