Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

VIP

Faqja 5 e 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:37 pm

Hilton futet ne torte per te dashurinParis Hilton duket se kete here e ka seriozisht. Te pakten me te dashurin e saj aktual. Bjondja i ka pergatitur nje surprize te kendshme Dag Reinhard me rastin e ditelindjes se tij.
Ne festen e organizuar kete fundjave ne vilen e saj ne Beverli Hills, Hilton ishte fshehur ne torten me qirinj qe i dashuri i saj po pergatitej te shuante. Ajo me pas ka dale prej tortes e veshur e tera me nje fustan te kuq dhe nje maske te zeze me gure diamanti.

Hilton dhe Reinhard prej pak kohesh gjenden te lidhur bashke por se sa do te zgjase kjo lidhje per bjonden ate vetem koha do ta vertetoje.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:39 pm

N’Sync planifikojne ribashkiminRibashkimi pas shume viteve per grupet muzikore duket se eshte kthyer ne nje mode.
E kane bere Take That edhe pse Robbie nuk ka qene i pranishem, e bene edhe Spice Girls ku “delja e zeze” Victoria u ka prishur planet 5 vajzave te tjera, por planifikojne nje rikthim edhe N’ Sync, nga gjiri i te cileve ka dale Justin Timberlake. A do arrijne te korrin sukses 5 djemte amerikane?

Lance Bass, JC Chasez, Joey Fatone, Chris Kirkpatrick dhe Justin Timberlake nuk kane dale ne nje skene sebashku qe prej vitit 2001. Lajmin e bashkimit e ka dhene Chris Kirkpatrick ne nje interviste per revisten "People".

“Besoj se shume shpejt kur te vije momenti i duhur, nje gje e tille do te ndodhe. Kjo do te ndodhe nese te gjithe do jemi te ndergjegjshem per drejtimin e sakte qe duhet te marre grupi. Gjithesesi, ne do ngelemi miq te mire pergjithmone, pavaresisht asaj qe mund te ndodhe”, eshte shprehur Kirkpatrick.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:40 pm

Clooney: Jo gjithmone fat ne dashuriGeorge Clooney shprehet se nuk ka patur gjithnje fat ne dashuri.

Gjate nje rrefimi per "Daily Mirror", Clooney thote se ka patur histori te mrekullueshme, po edhe shume te tjera qe nuk i kane sherbyer per asgje, madje eshte ndjere shume vetem.

"Te qendrosh me dike do te thote qe te jesh i lumtur dhe i kompletuar", thote Clooney.

Aktori ka deklaruar gjithashtu se raportet e tij me grate jane njelloj si ato te meshkujve te tjere, pavaresisht nga fama.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:42 pm

Julio Iglesias: Ndonjehere Viagra me ndihmon…Bie miti i Julio Iglesias si nje latin lover. Gjate nje koncerti ne Santa Cruz te Peruse perpara 7 mije spektatoreve, kengetari spanjoll ka pranuar se ndonjehere i nevojitet Viagra gjate marredhenies seksuale.
Lajmin e ben te ditur gazeta iberike “El Mundo” qe shton se Iglesias dhe ish modelja holandeze Miranda Rijnsburger, jane ne pritje te femijes se radhes. Kengetari u ka rrefyer disa miqve ne nje darke se eshte ne pritje te femijes se gjashte me Rijnsburger.

Pervec 5 femijeve me modelen holandeze, Julio ka edhe tre femije te tjere nga martesa me Isabel Preysler, mes te cileve edhe Enrique Iglesias. “Kur isha i ri e kisha obsesion qe te beja seks para se te kendoja, ndersa nese e bej tani nje gje te tille nuk arrij te kendoj”, ka thene Julio.

Kjo nuk eshte hera e pare qe kengetari rrefen ne skene pjese te panjohura te jetes se tij. Ne muajin shtator ai ndodhej ne Tel Aviv ku tha para spektatoreve se ne trupin e tij rrjedh edhe gjak hebre.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:43 pm

Whitney Houston, incident 'hot'Pas 12 vitesh mungese ne televizionet angleze,, prezantimi i Whitney Houston pritej me kureshtje te madhe.
Kengetarja nuk zhgenjeu publikun, po ishte viktime e nje incidenti 'hot'. Rripi elastik i fustanit te saj ne pjesen e gjoksit u zberthye krejt papritur. Megjithate diva e muzikes vijoi te kendoje "Million Dollar Bill" dhe ne fund tha per te pranishmit: "Kendova melodine jashte fustanit tim".

Kengetarja 46-vjecare tregoi edhe njehere se eshte profesioniste e vertete dhe se nuk trembet para asnje pengese.

Qe ne fillim te kenges, ajo e kuptoi se dicka po i ndodhte me fustanin, e megjithate nuk e dha veten. Per asnje cast nuk e hoqi buzeqeshjen nga fytyra dhe perfundoi paraqitjen e saj skenike me duatrokitjen e zjarrte te publikut.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:44 pm

Madonna denoncohet nga fqinjetMuzike me volum te larte dhe levizje kercimesh qe shkaktojne nje zhurme te padurueshme. Nuk duhet te jete shume e lehte te jesh fqinj me Madonna-n.

Disa prej tyre madje, e kane paditur popstar-in per shqetesimet qe po u shkakon.

Mesa duket Madonna i le te gjithe pa gjume me volumin e larte te muzikes ne mes te nates...te mos harrojme qe ajo nuk rri dot pa kercyer edhe kur te tjeret duhet te pushojne.

Sipas Karen George, nje fqinje e Madonna-s, shtepia e kengetares ne Central Park eshte transformuar ne nje studio per provat. Per gjithcka eshte bere banoret kerkojne demshperblim
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:45 pm

Pamela Anderson ne supermarket me peshqirPamela Anderson nuk heq dore nga te qenurit sexy, ekstravangante dhe nga deshira per te rene ne sy kudo.
Edhe per te bere pazarin ne supermarket, ish-baywatch, zgjedh nje veshje te cuditshme...nje peshqir ngjyre te bardhe.

Duket sikur sapo ka dale nga dushi, ndaj ishte e pamundur qe njerezit mos ta vinin re. Te themi te drejten eshte nje veshje shtepie-erotike.

Me shapka me gisht, pa tualet, me floke te parregulluar, Pamela eshte ende terheqese edhe pse ka kaluar te 40-at.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:45 pm

Clooney-Canalis, dashuri false?Elisabetta Canalis dhe George Clooney, mediatikisht pa me te voglin dyshim jane cifti i vitit. Te dy bashke perfaqesojne nje lidhje perfekte estetikisht...
Megjithate dyshimet per vertetesine e dashurise se tyre dhe per homoseksualitetin e George Clooney-t qendrojne.

Asgje nuk dihet me siguri, po fakti qe Clooney here pas here "gjuan" vajza jo fort te njohura ne arenen nderkombetare dhe i merr ato si shoqeruese, ngre nje mije pikepyetje.

Edhe lidhja me Canalis ndodhi sa hap e mbyll syte...keshtu nje nate korriku te dy rastisin ne te njejtin restorant dhe me pas dalin se bashku prej tij...jashte prisnin paparacet. Kush i lajmeroi ata? Si u arrit te organizohej me aq kujdes ai takim?

Me pas te gjithe i mbajne mend shetitjet neper Como me motorr...Canalis e mbeshtetur ne kurrizin e Clooney-t.

Kalojne disa dite dhe e perjavshmja "Chi" publikon nje sherbim te zgjeruar fotografik me nje seri fotosh ekskluzive.

Prej vitesh Clooney ishte hermetik dhe nuk jane pare foto te jetes se tij ne vilen private ne Itali. Pse pikerisht tani u be i mundur, dhunimi i privatesise?

E gjithe kjo histori eshte e mistershme. Po Brad Pitt? Ah, ai pati deklaruar nje detaj 'te sikletshem' per Clooney-n: "Ka ardhur koha qe George te deklaroje gjithe dashurine qe ndjen per te partnerin e tij".

Kalojne disa jave dhe ne Festivalin e Venezia-s, Matt Damon tha: "Do te ishte mire qe George te vinte me te dashurin e vertete"...pas disa ditesh Damon sqaroi se behej fjale vetem per nje batute.

Nderkohe Canalis qendron e heshtur, asnje deklarate, asnje fjale. Ne Rome kane qendruar ne nje hotel me dhoma te ndara, ne media prezantohen dore per dore...po pse nuk japin asnjehere nje te puthur?

Eshte nje histori e vertete dashurie apo false?
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:46 pm

15 mije dollare per floket e Elvis PresleyNje tufe nga floket e Elvis Presley eshte shitur ne nje ankand dje ne mbremje per 15 mije dollare.
Floket te cilin ishin nje nga 200 objektet e kengetarit qe dolen ne shitje ne evenimentin e organizuar ne Cikago, jane prere gjate sherbimit ushtarak, ne 1958-en.

Te gjitha objektet ne shitje i perkisnin Gary Pepper, nje nder fansat me te medhenj dhe mik i Mbretit te Rokut, i cili nderroi jete ne 1980, tre vjet pas idhullit te tij.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:47 pm

Zvicer, Roman Polanski shtrohet ne spitalMediat zviceriane shkruajne se regjisori Roman Polanski i arrestuar para disa javesh per shkak te nje kerkese ekstradimi nga SHBA, eshte transportuar nga burgu i Winterthur ne nje spital te Zyrihut per shkak te problemeve shendetesore.
Regjistori polak i arratisur ne vitin 1978 nga Kalifornia, duhet te qendroje ne klinike per disa dite per shkak te problemeve shendetesore. Gazeta “Blick” shkruan se informacioni eshte marre nga nje burim i sigurt qeveritar.

Pak dite me pare, avokati i tij, Herve Temime u shpreh i shqetesuar per shendetin e artistit. “Eshte ne gjendje jo te mire pasi tashme ai eshte ne moshen 76 vjecare”, u shpreh avokati, duke shtuar se Roman premton qendrimin ne Zvicer gjate zhvillimit te procesit gjyqesor dhe nuk kerkon asnje imunitet artistik.

Arrestimi i Polanskit 3 jave me pare ne “Zuerich Film Festival” ngjalli reagimin e shume politikaneve dhe artisteve europiane qe kerkuan lirimin e tij.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:47 pm

Yjet e spektaklit mblidhen per funeralin e GatleyFamiljare, fansa dhe shume yje te botes se spektaklit jane mbledhur ne ceremonine mortore ne nder te kengetarit te grupit Boyzone, Stephen Gately.

Gately u gjet i vdekur javen e kaluar ne nje shtepi ne Majorka te Spanjes, ku kishte vendosur te kalonte pushimet.

Kater shoket e grupit te tij kenduan kengen “In This Life”, ne nje kishe te Dublinit, ku po mbahet ceremonia.

Menaxheri i grupit Boyzone, Louis Walsh mberriti ne kishte gjysme ore para se te fillonte sherbimi dhe u pershendet nga qindra fansa.

“Ai nuk do ta besonte ceremonine qe po mbahet per te. Ai ishte duke jetuar endrren e tij”, ka deklaruar Walsh per Gately-n.

Duke vleresuar profesionalitetin e kengetarit, Walsh ka theksuar se, “nuk do te isha ketu ku jam po te mos kishte qene per grupin Boyzone”.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:48 pm

Amelle e Sugababes ne klinikePjesetarja e grupit "Sugababes", Amelle Berrabah eshte futur ne nje klinike private mjekesore per shkak te stresit.

Ne nje mesazh publikuar ne website-n e grupit thuhet se 25-vjecarja ka marre nje pushim te shkurter, pas keshillave te mjekeve qe mori kete jave.

Problemet e kengetares duket se kane lidhje me formacionin e ri te grupit, pas largimit muajin e shkuar te Keisha Buchanan.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:49 pm

Lohan rrezikon burgunGjykata ne Beverli Hills paralajmeron aktoren Lindsi Lohan se mund te perfundoje ne burg nese mungon ne programin kunder varesise ndaj alkoolit.
Lohan eshte paraqitur ne gjykate te premten ne mengjes me urdher te gjykateses Marsha Rivel i cila i ka njoftuar aktores se ne rast se programi konsultues per shmangien ndaj varesise se alkoolit nuk do te ndiqej rregullisht prej saj, ndaj saj do te ndermerrej masa e denimet me burg per nje vit.

Lohan eshte ndaluar nga policia amerikane ne gjendje te dehur ne vitin 2007 dhe gjykata ne ate kohe pezulloi denimin me burgim prej 12 muajsh ne kembim te ndjekjes se nje programi konsultues ndaj varesise alkoolike prej aktores.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:50 pm

Rourke, lidhje me familjet mafioze ne New York?Hije dyshimi mbi te shkuaren e aktorit amerikan Mickey Rourke, i cili ashtu si Frank Sinatra akuzohet per lidhje me boset e mafies se Nju Jorkut.
Dy libra te publikuar kohet e fundit e lidhin Rourke me mafien e “Molles se madhe” ku ligjin e bente familja Gotti. Mickey mendohet se ka qene shume i lidhur me vellain e John Gotti-t, John "Junior" Gotti. Autori i nje prej librave, Gerald Posner shkruan se aktori shkoi edhe me tej. duke krijuar nje klan te vetin, sipas shembullit te marre nga mafiozet italiane.

Behet fjale per librat "Miami Babylon" dhe "This family of mine", ku ky i fundit eshte autobiografia e vajzes se John Gotti-t, Victoria Gotti. Ne librin e dyte shkruhet se nje dite John "Junior" dhe Mickey Rourke u arrestuan ndersa ishin duke udhetuar bashke.

Por Posner shkon edhe me tej, duke thene se ai eshte shume i dhene pas idealeve te mafioze. “Ai arriti te beje qe 13 shoke te tij te betohen per besnikeri. Ne kete rast, ne vellazeri eshte futur edhe nje pronar klubi ne Miami i quajtur, Gary James”, shkruan Posner.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Wed Oct 21, 2009 12:50 pm

Anjeza, jeta e nje kengetareje te talentuarShpesh gjate dites Anjeza Shahini eshte e shoqeruar nga motra e saj Dela. Ajo eshte nje nder tekstshkrueset e kengeve te Anjezes dhe si e tille na tregon se testet e saj kane te bejne me ndjenjen e bukur te dashurise.
“Ne pergjithesi ne na ngjisin kenget e dashurise. Ato jane me te ngohta dhe normalisht nese jane tekste dashurie ato shkojne me cdo lloj melodie. Na pelqejne historite e bukura te dashurise”, shprehet Dela.

Por gjate bisedes me motrat Shahini u zbulua rastesisht se Anjeza ishte nje gjetje e papritur, pasi ne familjen e saj ishte “llogaritur” qe boten muzikore do ta prekte e motra.

“U nisa une nga familja per t’u bere kengetare, por nuk mjafton vetem kjo per te qene artiste. Me pelqen me shume te shkruaj tekste”, thote ajo.

Pervec te motres, nje nder miqte e saj eshte edhe kompozitori Genc Myftaraj.

Jo vetem bashkepunetor per festivalet kombetare, por edhe miku i saj, ai rrefen se me Anjezen eshte kenaqesi te punosh.

“Besoj se te punosh me kengetare si Anjeza Shahini eshte ne radhe te pare kenaqesi dhe me persona si ajo je i bindur se produkti perfundimtar do te jete me vlera”, thote Myftaraj.

Pas nje dite te lodhshme te mbushur me impenjime, Anjeza preferon te qendroje mes miqeve ne baret e Tiranes dhe prane zonave me gjelberim.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:24 am

Martohet Ivanka TrumpVajza e miliarderit Donald Trump, Ivanka, do tė martohet tė dielėn nė Bedminster tė New Jerseyt.
Ivanka do t’i shkėmbejė betimet me publicistin Jared Kushner, ndėrsa ndėr mysafirėt e pranishėm nė ceremoninė private do tė jenė anėtarėt e familjes dhe miq tė ngushtė tė ēiftit.

Mėsohet se nusja do tė vishet me fustanin Vera Wang, tė inspiruar nga aktorja e ndjerė Grace Kelly.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:25 am

Elton John anulon koncertin pėr shkak tė sėmundjes

''

Sir Elton John ka anuluar njė koncert nė Britani tė Madhe tė premten mbrėma pasi ėshtė sėmurė nga gripi.
Kėngėtari legjendar ėshtė dashur tė paraqitet para 13.000 spektatorėve nė Sheffield Arena, mirėpo ai ėshtė tėrhequr nga koncerti vetėm disa orė para se tė fillonte.

“Elton ėshtė tmerrėsisht i zhgėnjyer sepse nuk mund tė kėndojė sonte nė koncertin ‘Red Piano’ pėr banorėt e Sheffieldit. Atij gjithmonė i ka pėlqyer reagimi i jashtėzakonshėm i publikut secilėn herė qė ka performuar nė Arena”, ka thėnė njė pėrfaqėsues i kėngėtarit.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:26 am

Jon Bon Jovi nuk e pėlqen HollywoodinJon Bon Jovi ka thėnė se ai nuk dėshiron tė jetė pjesė e stilit sipėrfaqėsor tė jetės nė Hollywood.
Rokeri i grupit ‘Bon Jovi’, i cili ka luajtur nė filmat “Pay It Forward” dhe “U-571”, ka thėnė se ai kurrė nuk ka menduar t’ia kthejė shpinėn New Yerseyt dhe tė zhvendoset nė Los Angeles.

“E di njė gjė. Nuk jam njė produkt i kėtij stili tė Hollywoodit. Nuk mė pėlqen se si ata jetojnė, ose madje as edhe me mėnyrėn se si e bėjnė. E di se nuk dua tė jem pjesė e jetės sė Hollywoodit. Kjo gjė nuk ėshtė pėr mua”, ka thėnė rokeri./
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:27 am

Victoria paguan dasmėn e tė motrėsVictoria Beckham i ka ofruar motrės sė saj t’ia paguajė dasmėn, si dhuratė pėr Krishtlindje.
Burime kanė thėnė pėr HollyScoop.com se ish-anėtarja e Spice Girls i ka ofruar motrės sė saj tė vogėl, Louise, tė organizojė dhe tė financojė ēdo gjė gjatė martesės me tė dashurin Darren Flood, ngjarje qė do tė zhvillohet mė 27 dhjetor.

“Victoria i ka thėnė Louise, ‘Nuk mė intereson sa kushton, do tė jetė njė dhuratė e imja pėr Krishtlindje’. Louise ishte shumė e emocionuar”, ka thėnė burimi.

Ish-kėngėtarja e shndėrruar nė dizenjatore po ashtu ka kėrkuar njė fustan tė veēantė pėr motrėn, pėr tė cilin e ka porositur dizenjatoren Vera Wang
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:28 am

Beyonce, Maxwell dhe Hilson me mė shumė nominime nė Soul TrainBeyonce, Keri Hilson dhe Maxwell kanė siguruar nga katėr nominime nė Soul Train Awards.
Beyonce do tė konkurrojė me Jennifer Hudson e Whitney Houston pėr artisten mė tė mirė tė muzikės R&B/Soul dhe po ashtu do tė konkurrojė edhe pėr incizimin e vitit dhe albumin e vitit.

Ndėrkohė, Maxwell do tė konkurrojė me Robin Thicke dhe Raphael Saadiq pėr ēmimin e artistit mė tė mirė tė vitit nė zhanrin R&B/Soul, ndėrsa do tė jetė edhe konkurrent i Beyonce pėr albumin mė tė mirė tė vitit dhe incizimin mė tė mirė tė vitit.

Keri Hilson garon pėr ēmimin e artistit tė ri mė tė mirė, incizimin e vitit dhe bashkėpunimin mė tė mirė.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:28 am

Cheryl planifikon tė bėhet dizajnere dhe producenteAnėtarja e grupit "Girls Aloud", Cheryl Cole, ka filluar tė mendojė pėr njė karrierė tjetėr. Ajo dėshiron tė lansojė linjėn e saj tė modės dhe tė hapė njė studio incizimi.
Tė hėnėn, Cheryl ka debutuar me kėngėn e parė solo “Fight For This Love” duke nxitur spekulime se dėshiron tė largohet nga grupi i vajzave.

Duke mos komentuar spekulimet, kėngėtarja thotė se edhe pse muzika ėshtė dashuria e saj e parė, ajo ka disa plane biznesi pėr kohėn kur tė heqė dorė nga muzika, siē ėshtė lansimi i njė linje tė modės, si edhe realizimi i ėndrrės sė saj: hapja e njė studioje incizimi.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:29 am

Allen vuan nga artritiKėngėtarja Lily Allen duhet tė jetė mjaft e kujdesshme gjatė turneut tė saj, pasi qė vuan nga artriti (sėmundje e nyjave).
24-vjeēarja thotė se vuan nga forma e lehtė e artritit, e cila pėrfshin duart dhe gjunjėt duke e lėnė shpesh nė gjendje tė vėshtirė.

Gjatė njė koncerti nė gusht tė kėtij viti, Allen u rrėzua si pasojė e sėmundjes, ashtu qė ėshtė dashur tė merrte injeksione kundėr dhimbjes pėr tė vazhduar koncertet.

“Unė kam njė formė tė lehtė tė artritit nė duar dhe nė gjunjė. Ėshtė nė familjen time. Eshtrat e mia thyhen shumė lehtė”, ka thėnė Alleen pėr revistėn britanike “Q”.
.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:30 am

50 Cent ka dashur tė luajė nė "A-Team"50 Cent ka qenė nė audicion pėr tė qenė pjesė e ribėrjes sė filmit “A-Team”, pasi kishte pasur dėshirė tė luante karakterin e bėrė tė famshėm nga ikona e viteve tė tetėdhjeta, Mr. T.
Reperi ėshtė njė fans i serialit televiziv, ndėrsa kur kishte dėgjuar se po planifikohej qė seriali do tė ‘ringjallet’ nė film, kishte vendosur tė konkurronte pėr rolin e rreshterit Bosco 'B.A.' Baracus.

Mirėpo, revista “Total Film” njofton se pasi kishte marrė pjesė nė audicion, Curtis Jackson (emri i vėrtetėt i 50 Cent) ėshtė dashur tė tėrhiqet nga projekti, pasi qė xhirimet pėrplaseshin me orarin e tij muzikor.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sat Oct 24, 2009 11:31 am

Minnelli do tė dėshmojė nė gjykatėLiza Minnelli ėshtė urdhėruar qė tė dėshmojė nė njė gjykatė tė New Yorkut pėr rastin e ngacmimit seksual, padi kjo e ngritur disa vite mė parė nga ish-shoferi i saj.
Aktorja dhe kėngėtarja nuk e ka komentuar rastin qė nga viti 2004, kur ish-shoferi i saj M'Hammed Soumayah kishte thėnė se ka qenė i detyruar qė tė ketė marrėdhėnie seksuale me 61-vjeēaren.

Sipas “New York Post”, tė enjten gjyqtari Paul Feinman ka urdhėruar qė Minnelli tė jetė e pranishme pėr tė dėshmuar nė Gjykatėn Supreme tė New Yorkut me 17 dhe 18 nėntor tė kėtij viti.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga *lissa* prej Sun Oct 25, 2009 6:07 am

Rodriguez kthehen nė budist pėr HudsonAlex Rodriguez raportohet se ėshtė duke menduar tė kthehet nė budist pėr tė dashurėn e tij Kate Hudson.
Sipas faqes Perez Hilton, sportisti ėshtė duke menduar tė ndryshojė besimin pėr aktoren, nėna e tė cilės Goldie Hawn ėshtė njė budiste ‘profesioniste’ dhe ėshtė takuar edhe me Dalai Lama.

“Kjo ėshtė pjesė e rėndėsishme e jetės ės saj. Dhe duket se Alex vėrtet dėshiron ta bėjė atė tė lumtur”, ka thėnė burimi.

Hudson sė fundi mohoi spekulimet se ajo ėshtė duke pritur njė foshnjė me Rodriguez
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:22 am

ARRESTOHET IAN BROWN
Kėngėtari britanik, Ian Brown ėshtė arrestuar pėr sulmin ndaj gruas sė tij, boton revista NME. Ish frontmani i bendit "Stone Roses" u arrestua tė hėnėn pasi fqinjėt e tij kanė informuar policinė pėr zhurmėn e cila ėshtė dėgjuar nga shtėpia e tij nė Londėr. Bashkėshortja e tij, Fabiola Kyros dyshohet se i ka thėnė policisė qė ka qenė e sulmuar nga burri i saj. Kėngėtari ka qenė nė paraburgim, por disa orė mė vonė u lirua me kusht.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:24 am

BRAND I DASHURUAR NĖ KATY PERRY-NRussell Brand ka pohuar se ka ndaluar tė drogohet nga momenti qė ka filluar lidhjen e tij me Katy Perry-in. Ēifti takohen qė nga muaji shtator- “qė nga ajo kohė ndihem i mbushur, nuk mė mungon asgjė mė, tani pėr hėrė tė parė ndihem i gjallė”- ka pohuar Brand. “As nuk pi e as nuk drogohem mė. Mė nuk kam as probleme . Ajo mė ka ndryshuar jetėn.E dua mė shumė se vetėn timė. Lidhja ime e re mė ka ndihmuar tė rimarr vetėn, tė jem prap Russell Brand qė kam qenė para shumė vitesh. Ndihem shumė mirė, nė kuptimin e plotė tė fjalės. E tėra kjo duke ju falenderuar tė dashurės sime Katy Perry”- ka thėnė Brand
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:25 am

RIHANNA THYEN HESHTJEN LIDHUR ME CHRIS BROWNNėntė muaj pas pėrleshjes sė saj me tė dashurin Chris Brown, pėr herė tė parė Rihanna ka folur lidhur me kėtė ngjarje para publikut Amerikan nė programin e mėngjesit “Good Morning America”. “Kjo qė mė ka ndodhur mua, mund ti ndodh ēdo femre”, ka thėnė 21 vjeēarja Rihanna nė bisedė me prezantuesen e emisionit tė mėngjesit Diane Sawyer. Mė tej Rihanna ka shtuar se e ka pasur shumė tė vė shtirė ndarjen nga Chris pasi qė ai ka qenė dashuria e parė mė e madhe e jetės sė saj dhe ka pasur njė vend tė vaēant nė zemrėn e saj. Pas kėsaj pėrleshje tė dy kėngėtarėt kishin vendosur qė tė ndahen dhe ta vazhdojnė rrugėn e tyre. Kėngėtari Chris Brown ende ėshtė duke e vuajtur denimin pas rrahjes sė Rihanės, njikohėsisht ėshtė duke punuar edhe nė nxjerrjen e albumit tė tij mė tė ri tė titulluar “Grafitti”, i cili pritet tė lansohet mė datėn 15 Dhjetorė. Nė anėn tjetėr edhe Rihanna ėshtė duke punuar rreth albumit tė saj me emrin “Rated R”, i cili pritet tė dal nė shitje mė datėn 23 Nėntorė.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:25 am

HUSTON SHET SHTĖPINĖ
Whitney Houston ka vėnė nė shitje shtėpin e saj nė New Jersey. Huston kėtė shtėpi e kishte blerė nė vitin 1992, kohėn deri sa ishte bashkė me Bobby Brown. Atė kohė, shtėpia kishte vlerėn e 5.6milon dollarėve ndėrkohė qė, tani kanė vėnė njė ēmim prej 3.4 milionėsh, ēmim ky i diskutueshėm. Sipas rvistės People, kėngėtarja ėshtė prekur nga kriza globale dhe kjo ėshtė arsyeja se pse ajo po e shet kėtė shtėpi
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga blina-- prej Wed Nov 04, 2009 1:27 am

BABA PĖR HERĖ TĖ TETĖMel Gibson ka konfirmuar lajmin se po bėhet baba pėr herė tė tetė me radhė. Gibson ka pohuar se fėmiu i radhės me tė dashurėn e tij Oksana Grigorieva, ėshtė vjazė dhe emri i saj ėshtė Lucia. Ajo ka lindur tė premtėn e kaluar nė Los Angelos. Ndėrkohė qė, pėrfaqėsues tė familjes sė Gibson-it, nuk kanė pranuar tė japin detaje tė tjera pėr nėnė apo edhe pėr foshnjėn e saj tė sapolindur. “Gjithēka ka shkuar ashtu si ėshtė dashur, gjithēka edhe tani ėshtė mirė, nuk besoj se ēifti ka qenė mė i lumtur ndonjėherė ”, kanė pohuar disa miq tė ēiftit. 53 vjeēari, ka shtatė fėmijė tė tjerė nga martesa me ish gruan e tij Robyn, ndėrkohė qė Oksana ka edhe njė tjėtėr djalė me aktorin Timothy Dalton
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: VIP

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi