Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Microsoft Office 2010 vjen nė pranverė

Shko poshtė

Microsoft Office 2010 vjen nė pranverė

Mesazh nga Beli prej Sat Oct 17, 2009 2:46 pmNė ngjarjen e fundit tė javės sė kaluar Microsoft Open House nė New York, Robbie Bach, president i divizionit tė quajtur Entertainment and Devices, ishte pak mė specifik duke dhėnė mė shumė detaje pėr versionin e ri tė paketės Office, pėrkatėsisht versionit tė ri tė kėsaj pakoje – Office 2010.

Para pak kohėsh, kompania Microsoft pati thėnė se versioni i ri i Office 2010 do tė vijė nė gjysmėn e vitit tė ardhshėm, ndėrsa nė kėtė ngjarje Z.Bach tha: Versioni i ri i Office do tė vijė gjatė pranverės, dhe ju do tė mund ta shihni atė”.

Versioni i ri i Office do tė vjen me disa opsione: pesė versione tė Office 2010 pėr klientė, Office Web Apps i cili i dedikohet shfletuesve pėr desktop dhe telefona mobil, Office Starter 2010, dhe pėrfundimisht lėshohet edhe versioni i ri i Office Mobile.

Atė qė e dimė tashmė ėshtė se versioni i ri pėr telefona mobil do tė emėrohet Office Mobile 7, dhe do tė lansohet nė tė njėjtėn kohė me Windows Mobile 7.
avatar
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 30
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi