Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ēipi i parė modifikues nė botė pėr PS3

Shko poshtė

Ēipi i parė modifikues nė botė pėr PS3

Mesazh nga Beli prej Thu Oct 08, 2009 8:57 am

Sony deri mė tani ka qenė jashtėzakonisht i suksesshėm nė luftimin e piratėve tė lojėrave pėr platformėn e saj PS3. Megjithatė, kjo mund tė ndryshojė nėse njė thashetheme nė lidhje me ēipat modifikues tė Belzar, del tė jetė e vėrtetė. Pėrveē pėrkrahjes pėr lojėrat e PS2 dhe PS3, thyerja (hack) e bazuar nė harduer premton shumė funksione tjera duke pėrfshirė stealth mode (gjendje tė fshehtė pėr ta bėrė mė tė vėshtirė detektimin e ēipit nga Sony), e deri tek lėshimi regjion-free i disqeve DVD/Blu-ray. Megjithatė ekzistojnė dy pengesa tė mundshme. Pėr fillim, ju duhet tė ēmontoni konzolėn (PS3-in), pėr tė arritur lidhjen e dymbėdhjetė kabllove nė pllakėn e ēarqeve tė ēipit modifikues, njofton ‘PCworld’. Mė e rėndėsishmja ėshtė se nuk ka garanti nėse PS3-i juaj i modifikuar do tė jetė i pėrshtatshėm me pėrditėsimet e ardhshme tė firmuare tė Sony-it dhe arnimet tjera tė kėtij softueri. Sipas portalit tė lajmeve PS3 News, ky ēip i parė modifikues nė botė pėr PS3 ėshtė momentalisht nė fazat testuese kėshtu qė mos prisni se do tė paraqitet nė treg brenda njė periudhe afatshkurtėr. Por pavarėsisht kėsaj, mė mirė ėshtė tė kurseni veten nga mundimi dhe ēmontimi i PS3-it tuaj dhe tė blini lojėrat e licencuara prej tė cilave mund tė pėrjetoni eksperiencėn maksimale.
avatar
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 30
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi