Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Zgjidh Problemet Matmatikore...!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Zgjidh Problemet Matmatikore...!

Mesazh nga sam1r prej Mon Dec 28, 2009 3:50 pm

mR.Bimi shkruajti:
sam1r shkruajti:
mR.Bimi shkruajti:e pa sakt lol! rrejta

e sakt hajt samir ti nja prej asi tuav ma te shtirat lol!

uauah


qe 1`Sistem .. ndash zgjidhe me GAus ndash me MAtric Inverze ..

X1-2X2-2X3+2X4=7
2X1-2X2-3X3-2X4=-3
3X1+2x2+X3-X4=6
4X1-2X2+2X3+X4=4


X1 = ?
X2 = ?
X3 = ?
X4 = ?

huahuahua broo hala qis detyre s`kum pa me te tregu emin ja kum ni veq :lol@: matricav

deri n`kl 11 i kum msu sinust edhe kosinust edhe kta hiq s`mi ka rrok lol!

knej teposht vet q`ka dush

huahua bimi me qit deryr as 6`she nuk mun e merr ne fk SadSad Rolling Eyes

kur kom koh do ta zgjidhe ....

e nese se msu per Vargjet ... Aritmike ose Gjometirike ..

e qesum edhe 1`asi detyr e:D

________________________________________________________________________________


avatar
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 28
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zgjidh Problemet Matmatikore...!

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Dec 29, 2009 7:41 am

broo zgjithqe qita 1 her n`pait kshtu lol!
tani ma qet te ngjajshem me qita veq a po e kuptoj
avatar
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zgjidh Problemet Matmatikore...!

Mesazh nga mR.Bimi prej Sun Jan 10, 2010 2:40 am

Shkojm me 1 detyr temen

ne sa menyra mund te ulen 7 persona ne 4 korrika
avatar
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zgjidh Problemet Matmatikore...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi