Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Massa rikthehet nė vitin 2010

Shko poshtė

Massa rikthehet nė vitin 2010

Mesazh nga dj-lumii prej Wed Oct 07, 2009 7:36 pmFelipe Massa ka hequr dorė nga kalendari i garave pėr kėtė sezon tė Formula 1, por do tė jetė plotėsisht i gatshėm pėr rikthim nė vitin 2010 pėr ekipin e tij Ferrari.

Massa pėsoi lėndim kėrcėnues pėr jetėn nė Hungarian Grand Prix nė muajin korrik dhe pritet tė ketė njė ndėrhyrje plastike nė disa ditėt e ardhshme, para se tė fillojė stėrvitjet fizike pas njė periudhe rikuperimi.

“Kontrollet... tė gjitha kanė rezultuar pozitive, sikur edhe ekzaminimi i syrit. Gjithēka ėshtė nė tė mirė pėr Felipe pėr t’u rikthyer nė pista”, thuhet nė deklaratėn e Ferrarit.

“Kuptohet rezultati ėshtė pritur me kėnaqėsi tė madhe pėr mundėsinė qė mund tė llogaritim 100% nė Felipe pėr fillimin e sezonit tė ardhshėm”, thuhet mė tej nė deklaratėn e skuadrės.
_________________
avatar
dj-lumii
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1027
Age : 33
Registration date : 01/10/2009

http://www.sam1r.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi