Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Shikoni si i mashtron Shejtani Rinin

Shko poshtė

Shikoni si i mashtron Shejtani Rinin

Mesazh nga us_kadro prej Tue Oct 06, 2009 8:30 am

avatar
us_kadro
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Hani I Elezit
Registration date : 23/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shikoni si i mashtron Shejtani Rinin

Mesazh nga sam1r prej Tue Oct 06, 2009 9:05 am

Barte Postin tek Video Islame ...

Tema Mbyllet..

per Pak ddo te Fshihet...

________________________________________________________________________________


avatar
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 28
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi