Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Google Chrome 3.0

Shko poshtė

Google Chrome 3.0

Mesazh nga Beli prej Sun Oct 04, 2009 4:37 pm
Kompania Google ka publikuar verzionin stabil tė web kėrkuesit tė saj Chrome. Verzioni 3.0 paraqitet rreth njė vit pas paraqitjes sė parė tė saj. Ky verzion i Chrome ėshtė krijuar nė bazė tė verzioneve me tė hershme tė beta verzioneve dhe pėrmirėsimeve tė tyre. Karakterizohet me njė shpejtėsi rreth 25& mė tė madhe nė raport me verzionin Chrome 2.0. Google ka redizajnuar New Tab, ka shtuar disa ikona pėr OmniBox qė tė bėhet dallimi nė mes tė kėrkimit, sajteve dhe bookmarks gjatė shkrimit tė tekstit nė Address bar.
avatar
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 30
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi