Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Adobe Photoshop CS4 Layers Book

Shko poshtė

Adobe Photoshop CS4 Layers Book

Mesazh nga sam1r prej Sun Oct 04, 2009 2:23 pm

Adobe Photoshop CS4 Layers BookThe Adobe Photoshop CS4 Layers Book (PDF)
Harnessing Photoshop's most powerful tool


ISBN: 9780240521558
Pages: 320
Format: Book - Paperback
Publication Date: March 13, 2009


Kodi:
www.focalpress.com/Book.aspx?id=5072Download :
rapidshare.com Adobe__Photoshop_CS4_Layers_Book.rar

Pass ;
ValveSupporter

________________________________________________________________________________


avatar
sam1r
Be proud [If you're a muslim]
Be proud [If you're a muslim]

Numri i postimeve : 1052
Age : 28
Registration date : 16/11/2007

http://www.shoqeriavirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi