Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

IBM paraqet konkurrentin e Gmail

Shko poshtė

IBM paraqet konkurrentin e Gmail

Mesazh nga dBeLti prej Fri Oct 02, 2009 4:59 amShėrbimi i IBM i dedikuar pėr pėrdoruesit afarist,tė cilėt pėr tė do tė paguajnė 3.75 dollarė nė muaj, qė ėshtė mė lirė sesa Google Apps (shėrbim i Google po ashtu i dedikuar pėr pėrdoruesit afarist, e cila pėrfshin edhe Gmail), mirėpo ajo qė ofron nuk ėshtė edhe ndonjė lloj konkurrence e fortė pėr Google.
Ėshtė e vėrtetė se 3.75 dollarė nė muaj janė mė pak se 4.16 dollarė (3.3 euro) sa paguan njė pėrdorues nė muaj pėr t’iu qasur Google Apps, mirėpo LotusLive iNotes ėshtė vetėm shėrbim pėr e-mail, kurse Google Apps ofron paket tė plotė pėr punė zyre veē postės elektronike.

LotusLive iNotes mundėson qasje nė uebmail nėpėrmes protokolleve POP3 e IMAP, si dhe IMAP IDLE pėr pajisje mobile.

Mirėpo ka vetėm njė gigabajt hapėsirė pėr ruajtjen e tė dhėnave pėr llogari tė pėrdoruesit, derisa Gmail vjen me 25 gigabajt.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi