Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Acer A1 gjatė kėtij muaji

Shko poshtė

Acer A1 gjatė kėtij muaji

Mesazh nga dBeLti prej Wed Sep 30, 2009 4:17 amDeri nė fund tė kėtij muaji Acer lėshon nė shitje telefonin e menēur elegant me shenjėn A1.
Pajisja ėshtė e bazuar nė sistemin operativ Android 2.0 (Donut) dhe ka ekran 3.5 inēėsh tė ndjeshėm nė prekje tė rezolucionit WVGA.

Karakteristikat harduerike janė procesori Qualcomm 8250 me takt prej 768 MHz, 256 MB RAM dhe 512 MB RAM memorie si dhe 3G, GPS, WiFi e Bluetooth 2.0.

Kamera e integruar ka rezolucion prej 5 megapikselash, e nė tė gjendet edhe konektori 3.5 milimetėrsh pėr dėgjuese dhe qasja pėr kartela microSD.

Pesha e pėrgjithshme me bateri ėshtė 135 gramė, gjersa Acer thekson autonominė e baterisė prej 400 orė nė pritje apo 300 minuta bisedė.

Ēmimi i pritur, pa kontratė, ėshtė 390 euro.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi