Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Chevrolet Cruze nė 1centplus.com

Shko poshtė

Chevrolet Cruze nė 1centplus.com

Mesazh nga dBeLti prej Wed Sep 30, 2009 4:16 am"Unė po shkoj nė shtėpi tė bidoj... Mbrėmė kam biduar fort por ama fitova... Ai e fitoi televizorin me vetėm 4 bida..."
Nuk ėshtė ēudi qė fjali tė tilla t'i dėgjoni gjatė ditės nė rrugė ose nėpėr lokale. Nuk ėshtė njė lajthitje e pėrgjithshme. ėshtė fjala pėr fenomenin mė tė ri nė Kosovė. Ankandi mė interesant ku mund tė fitojnė tė gjithė,1centplus.com. Termi 'bid' (bido, bidoj, bidim, etj.) ėshtė marrė nga anglishtja e do tė thotė ofertė. Ai ėshtė futur nė tė folurėn e pėrgjithshme tė fansave tė shumtė tė 1centplus qė janė tė moshave tė ndryshme nga e gjithė Kosova.

Ka vetėm 2 muaj jetė, por pothuajse tė gjithė, nė mos janė infektuar prej kėtij ankandi, tė paktėn kanė dėgjuar pėr ekzkistencėn e tij. Ankandi zhvillohet kėshtu: nė faqen e internetit 1centplus.com zgjidhni produktin qė ju pėlqen dhe brenda kohės sė caktuar dėrgoni njė sms me emrin e produktit nga njė numėr vala ose ipko nė numrin 8888. Ēdo sms rrit ēmimin e produktit me 1 cent. Nėse brenda kohės sė caktuar askush tjetėr nuk dėrgon sms pėr tė njėjtin produkt, ju shpalleni automatikisht fitues i produktit me ēmimin e afishuar. "Dėrgova vetėm njė sms pėr makinėn larėse dhe nuk i besova syve kur u shpalla fitues..." thotė Fisniku, njė nga fituesit e shumtė tė produkteve tė afishuara nė faqen e internetit 1 centplus.


"1 cent plus nuk ėshtė vetėm njė mėnyrė e leverdisshme blerje" na thonė organizatorėt " por edhe njė mėnyrė e kėndshme pėr tė kaluar mbrėmjen tė gjithė sė bashku nė familje." Llojet e produkteve tė ankandit janė tė shumta dhe tė pėrshtatura pėr tė gjithė. Tė rinjtė mund tė blejnė njė mp3 player, gratė mund tė gjejnė makinėn larėse ose shporetin e ri qė kanė ėndėrruar gjithmonė ose njė televizor me ekran tė gjerė pėr shuma sa njė e dhjeta ose njė e njėzeta e ēmimit real. Kualiteti i produkteve ėshtė shumė i lartė dhe tė gjithė artikujt janė tė mbuluar nga garancia. "Emocioni i garės ėshtė shumė i fortė dhe orėt e mbrėmjes kalojnė pa u ndjerė fare" na thotė Alba, fituese e njė tharėse moderne flokėsh.

Por befasia mė e madhe ende pritet tė vijė! Njė veturė e re Chevrolet Cruze me kilometrazh zero do dalė pėr shitje nė ditėt nė vazhdim. Rregullat e shitjes janė tė njėjta. Secili mund tė bidojė me sms ose drejt nga faqja e internetit. Kush do tė jetė fituesi? Kjo nuk dihet... Ajo qė dihet me siguri ėshtė se gara do tė jetė e fortė.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi