Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Njė gigaherc nė telefon tė menēur

Shko poshtė

Njė gigaherc nė telefon tė menēur

Mesazh nga dBeLti prej Wed Sep 30, 2009 4:16 amProdhuesi i njohur i telefonave tė menēur (smartphones) HTC ka pėrgatitur njė pajisje e cila tregun do ta kėnaqte me performansa tė larta, e testet e para edhe e dėshmojnė kėtė gjė.
Karakteristikat kryesore tė telefonit tė menēur Leo tė kompanisė HTC janė procesori i fuqishėm qendror dhe ekrani i madh. Nė tė ėshtė integruar procesori Snapdragon me takt punues prej 1 GHz. Matjet e para tė performansave dėshmojnė se Leo do tė jetė tri herė mė i shpejt sesa telefoni i menēur TouchHD po ashtu i HTC-sė, gjersa 18 herė mė i shpejtė nė zbatimin e aplikacioneve tredimensionale.

Leo ėshtė i bazuar nė sistemin operativ Windows Mobile 6.5, e HTC do ta maskojė me paraqitjen e vet tredimensionale TouchFlo nė mėnyrė qė tė udhėhiqet me lehtė me pajisjen me anė tė gishtave.

Ekrani i Leos ka diagonale prej 4.3 inē (12.5 centimetra) dhe rezolucion prej 800 x 480 pikselash, qė pajisjen e bėn diē mė tė madhe sesa konkurrentėt.

Leo do tė duhej tė del nė shitje nė tregun evropian gjatė muajit tetor. Parashihet se ēmimi i tij do tė jetė rreth 600 euro.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi