Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Bwin rinovon marrėveshjen me Realin

Shko poshtė

Bwin rinovon marrėveshjen me Realin

Mesazh nga dBeLti prej Tue Sep 29, 2009 6:14 amEkipi i Real Madridit, mbrėmė ka pohuar se marrėveshja e sponsorimit me Bwin ėshtė vazhduar dhe logoja e bastores online do tė vazhdojė tė qėndrojė nė fanellėn e mbretėrve deri nė vitin 2013.
“Jam i lumtur qė mund t’ju informoj se Real Madridi do ta ketė partner kompaninė Bwin edhe pėr tri vite tė tjera”, ka thėnė presidenti i klubit mbretėror Florentino Perez.

“Bwin ėshtė njė partner besnik, i cili e kupton sportin, veēanėrisht futbollin dhe din tė bėjė pėrfitime nga emocionet tė cilat i gjeneron Real Madridi nėpėr botė”.

Bwin pėr herė tė parė u paraqit nė fanellėn e Real Madridit nė fillim tė sezonit 2007-2008. Besohet se bastorja online do tė ndajė rreth 23 milionė euro nė vit pėr logon e cila do tė qėndrojė nė fanellėn e Realit, ose rreth 6 milionė mė shumė se vitet e kaluara.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi