Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pazzini: Vėshtirė ta fitojmė skudeton

Shko poshtė

Pazzini: Vėshtirė ta fitojmė skudeton

Mesazh nga dBeLti prej Tue Sep 29, 2009 6:13 amSulmuesi i Sampdorias, Giampaolo Pazzini, ka shprehur kėnaqėsinė pėr golin e fitores tė shėnuar nė takimin e tė shtunės kundėr Interit, qė i ndihmoi ekipit tė tij tė marrė kreun tabelės sė Serie A.
“Goli kundėr Interit ishte njė prej mė tė rėndėsishmėve. Tė qenit i pari nė renditje ėshtė kėnaqėsi e madhe, personalisht kam marrė shumė urime”, ka thėnė Pazzini.

“Jam i lumtur, por pėr skudeton do tė jetė vėshtirė. Tash le tė shijojmė kėtė moment, pasi tashmė i kemi caktuar vetėm synimet afatshkurtra. Do tė shohim se ēfarė do tė ndodhė nė shkurt dhe mars”.

Sampdoria do tė jetė nikoqire e Parmės gjatė tė dielės nė javėn e shtatė nė Serie A.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi