Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Robinho edhe tre javė jashtė fushe

Shko poshtė

Robinho edhe tre javė jashtė fushe

Mesazh nga dBeLti prej Tue Sep 29, 2009 6:13 amSulmuesi i Manchester Cityt, Robinho, pritet tė jetė jashtė fushe edhe pėr tre javė tė tjera, derisa ai vazhdon rikuperimin nga lėndimi nė nyjėn e kėmbės.
Robinho pėsoi lėndim derisa ishte nė detyrė me kombėtaren e Brazilit mė herėt gjatė kėtij muaji, dhe ka munguar nė katėr takimet e fundit me Cityn.

City priti qė nėnshkrimi i tyre rekord tė qėndronte jashtė fushe pėr vetėm katėr javė, por duket se kjo do tė zgjatet deri nė fund tė tetorit, kur ai pritet tė jetė i gatshėm tė rikthehet.

“Ai ende nuk ėshtė i gatshėm, ai nuk ėshtė duke u stėrvitur, vetėm po angazhohet nė gjimnastikė. Mund tė parashikoj se ai do tė qėndrojė jashtė edhe pėr dy deri nė tre javė”, ka thėnė menaxheri i klubit Mark Hughes.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi