Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Bendtner mungon pas aksidentit

Shko poshtė

Bendtner mungon pas aksidentit

Mesazh nga dBeLti prej Tue Sep 29, 2009 6:11 amSulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner, do tė mungojė nė ndeshjen e Ligės sė Kampionėve kundėr Olympiakosit tė martėn mbrėma, pasi ėshtė lėnduar gjatė njė aksidenti trafiku kėtė fundjavė.
“The Daily Mirror” njofton se mėngjesin e tė dielės danezi ka dalė nga rruga me Aston Martinin e tij, ashtu qė ka pėsuar disa lėndime tė lehta.

Edhe pse jo serioze, lėndimet e kanė penguar lojtarin qė tė stėrvitet sot, ndėrsa “Sky Sports News” njofton se ai do tė mungojė kundėr skuadrės greke.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi