Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Alonso nėnshkruan me Ferrarin?

Shko poshtė

Alonso nėnshkruan me Ferrarin?

Mesazh nga dBeLti prej Mon Sep 28, 2009 8:38 amNjoftohet se dy herė kampioni i botės nė Formula 1, Fernando Alonso, ka nėnshkruar kontratė me Ferrarin e cila do tė hyjė nė fuqi nga viti 2010.
Lajmi pritet tė zyrtarizohet gjatė garės sė tė dielės sė ardhshme nė Suzuka pėr Ēmimin e Madh tė Japonisė.

Piloti i Renaultit, i cili zuri vendin e tretė nė Singapor, do tė jetė partner i Felipe Massas, ndėrsa ka nėnshkruar kontratė trevjeēare me vlerė prej 20.6 milionė euro.

Edhe pse Kimi Raikkonen ka kontratė me Ferrarin edhe pėr vitin e ardhshėm, besohet se ai do tė kthehet te McLaren-Mercedes ku do ta zėvendėsojė Heikki Kovalainen dhe do tė jetė partner i Lewis Hamiltonit.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi