Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Hamilton nė pol-pozicion nė Singapor

Shko poshtė

Hamilton nė pol-pozicion nė Singapor

Mesazh nga dBeLti prej Mon Sep 28, 2009 8:38 amKampioni nė fuqi i Formula 1, Lewis Hamilton, do tė niset nga pozita e parė nė garėn e nesėrme pėr Ēmimin e Madh tė Singaporit.

Ngasėsi i McLarenit doli tė jetė mė i shpejti nė kualifikimet e sotme, dhe do tė niset nė njė resht me ngasėsin e Red Bull, gjermanin Sebastian Vettel, i cili bėri kohėn e dytė mė tė shpejtė. Nga vendin e tretė do tė niset, Nico Rosberg me Williams.

Lideri i kampionatit, ngasėsi i Brawn GP, Jenson Button, ėshtė renditur i 12-ti, derisa rivali i tij kryesor, po ashtu ngasės i Brawn, Rubens Barrichello, i cili u pėrplas rėndė pėr muri, do tė fillojė dy pozita para tij.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi