Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Tenis: Henin do tė rikthehet

Shko poshtė

Tenis: Henin do tė rikthehet

Mesazh nga dBeLti prej Mon Sep 28, 2009 8:36 am

Ish-numri njė i botės nė tenis, Justine Henin, ėshtė e etur tė rikthehet nė tenisin botėror, dhe pritet sot tė zbulojė lajmin pėr rikthim.

Henin, 27-vjeēare, do ta publikojė lajmin sot nė mbrėmje nė mediat nė Belgjikė, raportojnė mediat e huaja.

Henin, e cila hoqi dorė nga tenisi nė muajin maj tė vitit 2008 nė moshėn 25- vjeēare, ėshtė fituese e shtatėfishtė e turneve Grand Slam, dhe duket se ka lakmuar rikthimin e suksesshėm tė bashkėkombėses sė saj Kim Clijsters, e cila fitoi nė US Open javėn e kaluar, vetėm njė muaj pas rikthimit nė fushat profesionale.
dBeLti
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi