Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Bashkimi Evropian ua ndal zėrin playerėve

Shko poshtė

Bashkimi Evropian ua ndal zėrin playerėve

Mesazh nga dBeLti prej Mon Sep 28, 2009 7:20 amPlayerėt e ndryshėm bartės multimedial, sikur qė ėshtė Apple iPod, sė shpejti nė tregun e BE-sė do tė mund tė paraqiteshin nė variante diē mė tė qeta sesa nė pjesė tjera tė botės.
Pėrafėrsisht para njė viti shkencėtarėt e Bashkimit Evropian kanė konkluduar se dėgjimi me zė tė lartė i muzikės nga pajisjet multimediale bartėse vetėm njė orė nė ditė nė periudhė prej pesė vitesh mund tė sjellė deri tek dėmtimi i pėrhershėm i shqisės sė dėgjimit. Nė tė njėjtėn kohė, sipas vlerėsimeve tė BE-sė me kėtė problem janė prekur rreth 10 milionė evropianė.

Pikėrisht pėr kėtė arsye pėrfaqėsuesit e BE-sė gjatė kėsaj jave do tė propozojnė njė urdhėresė me tė cilėn tė gjithė prodhuesit tė cilėt shesin kėso lloj pajisjesh nė BE do tė duhet qė paraprakisht tė kufizojnė zėrin mė tė lartė tė pajisjeve tė tyre. Po ashtu, brenda paketimit tė pajisjeve tė tyre do tė duhet tė theksojnė mė mirė vėrejtjen pėr mundėsinė e dėmtimit tė shqisės sė dėgjuarit.

Megjithatė, shfrytėzuesit tė cilėt duan, do tė kanė mundėsinė t’ua rrisin zėrin deri nė maksimum tė pajisjeve tė caktuara.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi