Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Firefox 4 nė fund tė vitit 2010

Shko poshtė

Firefox 4 nė fund tė vitit 2010

Mesazh nga Beli prej Mon Sep 28, 2009 6:30 am

Nė faqet e saj zyrtare Mozilla ka publikuar planin nga i cili shihet se kur do tė lansohen versionet e reja tė shfletuesit tė saj tė popullarizuar Firefox.
Edhe pse plani ende nuk ėshtė i plotė, sipas tė njėjtit Firefoxin 4.0 mund ta presim nė tremujorin e fundit tė vitit tė ardhshėm.
Versioni i radhės i shfletuesit do tė jetė i bazuar nė makinėn Gecko 1.9.4 dhe do tė sjell ridizajn tė theksuar nė tė gjitha platformat dhe pėrmirėsime tė performancės.
Edhe njė risi do tė jetė ndarja e proceseve pėr secilin tab (si nė Chrome) me tė cilėn gjė do tė rritet stabilitetit i shfletuesit.

Para lėshimit zyrtar tė versionit tė katėrt tė Firefoxit, Mozilla do tė lėshojė edhe dy pėrditėsime tė Firefoxit 3.

Paralelisht me lansimin e Firefox 4, Mozilla do tė paraqes edhe shfletuesin pėr platforma mobile Fennec 2./
avatar
Beli
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 4446
Age : 30
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi