Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Leter nga nje luftetar nga shqiperia

Shko poshtė

Leter nga nje luftetar nga shqiperia

Mesazh nga Egz0n prej Sun Sep 27, 2009 9:23 am

Bija ime!

Janė kėto fjalėt e mia tė fundit, sepse pas kėsaj nisem nė njė betejė nė tė
cilėn nuk ka mbrapa. Bėhu vajzė e mirė, e ndershme, e dėgjueshme ndaj nėnės,
bėhu vajzė e diturisė, e sinqertė. Mos lejo qė kjo botė mashtruese tė tė kapė
me thonjtė e saj tė fėlliqur e tė tė cojė ku janė shumė vajza tė mbetura
rrugėve tė Italisė e Evropės. Nėse bija ime nuk pėrfundon kjo luftė e ti
rritesh, do tė kisha dashur qė edhe ti tė jesh nė rradhėt e ushtrisė sė
popullit, sepse vdekja nuk ėshtė asgjė pėr ata qė i ofrohen vullnetarisht.

Ajo ėshtė fazė qė kėrkon haracin e saj, por qė shpėrblehet me njė botė,
me njė jetė tjetėr pėr tė cilėn po ta dinte mirė bota, do tė ngarendnin
tė gjithė qė ta marrin me shpatė.

Tė lutem bija ime, pėrshėndeti tė gjithė njerėzit qė mė kanė njohur, tė gjithė
miqtė. Pėrshėndete nėnė tėnde dhe ruaje si sytė e ballit, sepse shumė e
respektova dhe mė respektoi.

Mirė u pafshim nė botėn e amshuar, nė botėn ku nuk ka mė brenga. Dhashtė Zoti
qė tė jemi tė gjithė bashkė, nė njėrin kopsht tė Xhenetit.

P.S. E dashur, mos ia trego dhe mos ia lexo letrėn cupės tonė deri sa tė rritet
e deri sa t'i mėsojė shkronjat. Ju dua shumė.
avatar
Egz0n
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 757
Age : 32
Location : Pran Teje Shpajrt :P
Registration date : 23/09/2009

http://WwW.ShoqeriaVirtuale.Net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi