Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Twitter vlen njė miliard dollarė

Shko poshtė

Twitter vlen njė miliard dollarė

Mesazh nga dBeLti prej Sun Sep 27, 2009 2:42 amPopullariteti nė rritje i shėrbimit pėr mikro-blogje dhe rrjetit shoqėror Twitter siē edhe ėshtė pritur po tėrheqė vėmendjen e investitorėve tė ndryshėm, e siē raporton gazeta e njohur amerikane “Wall Street Journal”, shėrbimi faktikisht ėshtė duke arritur tė kryej njė punė tė madhe.
Twitter ėshtė nė pėrfundim e sipėr tė marrėveshjes me tė cilėn nga njė grup investitorėsh do tė pranoj njė “injeksion” financiar prej 100 milionė dollarėsh, derisa vlera e pėrgjithshme e kompanisė thuhet tė jetė rreth njė miliard dollarė.

Grupin e investitorėve tė cilėt kanė vendosur tė investojnė nė Twitter e udhėheq fondi financiar “T. Rowe Price”. Ky injeksion financiar definitivisht i hap mundėsi shtesė shėrbimit Twitter.

www.twitter.com
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi