Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Microsoft pėrgatit telefonin e vet tė menēur

Shko poshtė

Microsoft pėrgatit telefonin e vet tė menēur

Mesazh nga dBeLti prej Sun Sep 27, 2009 2:41 amDuket se edhe kompania gjigante softuerike Microsoft dėshiron tė pėrfshihet nė garė pėr telefonin mė tė mirė tė menēur. Janė paraqitet fotografitė konceptuale tė dy pajisjeve, prej tė cilave njėra ngjanė shumė me konkurrentin Palm Pre.
Kėto fotografi dhe disa detaje pėr projektin i ka zbuluar blogu i njohur teknologjik Gizmodo. Sipas Gizmodos, Microsoft ėshtė duke i zhvilluar kėto pajisje nė bashkėpunim me kompaninė Sharp, derisa dy pajisjet e para nga seria kanė emra punues Turtle e Pure.

Detajet pėr kėto pajisje tani pėr tani janė krejtėsisht tė panjohura, mirėpo supozohet se tė dy kėta telefona do tė mund tė mbėshtesnin shėrbimet Zune dhe tė kanė dyqanet e veta online me aplikacione pėrkatėse.

Tani pėr tani, pėr ēmimin dhe daljen nė treg vetėm mund tė supozohet.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi