Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Prej tani MySpace lidhet me Twitter

Shko poshtė

Prej tani MySpace lidhet me Twitter

Mesazh nga dBeLti prej Sun Sep 27, 2009 2:37 amPopullariteti ēdo ditė e mė i madh i rrjetit shoqėror dhe shėrbimit pėr mikroblogje Twitter siē edhe ėshtė mundet tė pritet tėrheq vėmendjen e lojtarėve tė mėdhenj nė kėtė pjesė tė tregut. Njė prej nismėtarėve tė rrjeteve shoqėrore MySpace prej tani e tutje mundėson sinkronizimin me Twitterin.
Siē pohon nė blogun zyrtar Sharon Nguyen, njėri prej drejtorėve nė taborin e MySpace, ky rrjet shoqėror prej tani e tutje u mundėson pėrdoruesve tė vet publikim automatik tė porosive tė statusit nga MySpace nė Twitter, derisa procesi mund tė pėrdoret edhe nga ana tjetėr.

Kjo mundėsi e re e MySpace ėshtė e realizuar me teknologjinė e “autenticitetit tė hapur” OAuth, tė cilėn kanė vendosur ta pėrdorin nė kėtė tabor tė rrjetit shoqėror.

Pėr fat tė keq, sinkronizimi i tė dhėnave nė mes tė dy shėrbimeve tė pėrmendura tani pėr tani vlen vetėm pėr pėrdoruesit nė SHBA dhe nuk e dimė nėse ai do tė bėhet i mundur edhe pėr pėrdoruesit nė pjesėn tjetėr tė botės.
avatar
dBeLti
I/E Perjashtuar

Numri i postimeve : 303
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi